Aktualności

Street Kings - nowy klip Adrenaline Motorsport


Autor: Admin | Dodano: 2011-01-11 | Komentarzy:

Król jest tylko jeden, takie sformułowanie można było usłyszeć na niektórych forach internetowych. Zagorzała dyskusja dotyczyła pojedynku popularnych i bardzo mocnych ulicznych samochodów - Golfa Turbo - Daniela oraz Audi S4 - Nikolasa. Daniel poruszał się VW Golfem IV generacji, który po znacznych modyfikacjach legitymował się ogromną mocą. Ile koni mechanicznych miał ten czarny niepozorny golf? Właściciel nie chciał do końca zdradzać, ale ze swoich źródeł wiemy, że było to około 600 KM + strzał z podtlenku azotu. Nikolas z kolei poszedł inną drogą i jako miłośnik marki z pod znaku czterech obręczy zbudował Audi S4, które rozwinęło niebagatelną moc 601,5 KM.  

race0.jpg

Pojedynek okazał się świetną okazją do spotkania oraz sprawdzenia swoich wozów. Słoneczna pogoda spowodowała, że wiele osób przybyło na nieczynne lotnisko pod Warszawą. Sopotkanie przerodziło się w jeden z najlepszych spotów roku 2010, podczas którego odbyło się kilkadziesiąt wyścigów. 

race00.jpg

Niewątpliwą rzadkością na tego typu imprezach było Ferrari F430 F1. Wlaściciel supersamochodu wielokrotnie stawał do wyścigu z autami, które miały dużo większą moc i nie bacząc na to świetnie się bawił - gratulujemy takiego podejścia - przecież o to w tym wszystkim chodzi!

race000_1.jpg


Jaki był rezultat głównego wyścigu i jak radziły sobie poszczególne auta? Przekonajcie się sami,  specjalnie dla Was przygotowaliśmy 10 minutowy klip z tego spotkania oraz galerię zdjęć.

Zapraszamy!

Zobaczcie krotką zajawkę klipu:

KLIP - Street Kings

Foto - Street Kings 


Galeria zdjęć
Oceń...Ocena: 5/5 (10 głosów)


Zobacz także
Komentarze

comments powered by Disqus

Stats

Zarejestrowanych użytkowników: 21567
Użytkowników on-line: 0
Gości on-line: 1

Newsletter

Jeśli chcesz być informowany o nowościach w serwisie
podaj swój e-mail:

Facebook

0.49154186248779 s