Aktualności

SZPERA 0%, czyli C63 AMG robi zadymę na Times Square - 5 gwiazdek GTA instant


Autor: Piotr Myśków | Dodano: 2018-01-15 | Komentarzy:
Mercedes C63 AMG dał porządnie "klapsa z gazu" zostawiając za sobą chmurę dymu na słynnym Times Square w centrum Nowego Jorku! Do zdarzenia doszło w sobotę, NYPD już tropi kierowcę. Całą akcję można porównać z zadymą w Płocku w wykonaniu 707-konnego Challengera Hellcata (klik), jednak w tym przypadku jej zakończenie wiązało się z wszczęciem 5-gwiazdkowym pościgu rodem z Grand Theft Auto. 

W pogodni za Mercedesem z prawdopodobnie uszkodzoną szperą lub po prostu bez ruszył policjant, który nie zdołał skłonić kierowcy do zatrzymania, a jakby tego było mało został przez niego potrącony. Pościg za czarną gwiazdą podjął pieszo także większy patrol niebieskich, któremu także nie udało się zatrzymać kierowcy auta w chwili zdarzenia. Potrącony oficer doznał drobnych urazów klatki piersiowej, biodra oraz nogi.

Chociaż na poniższym nagraniu tablica rejestracyjna nie jest na tyle wyraźna, aby ją bez problemu odczytać, jest to niemal pewne, że jedna z kamer przemysłowych na Times Square uwieczniła numery najprawdopodobniej Nowojorczyka. UPDATE: jeden z użytkowników instagrama poinformował, że samochód który spowodował tyle zamieszania na Times Square był wówczas na fałszywych tablicach podszywających sie pod niego:Oceń...Ocena: 0/5 ( głosów)

Tagi
Zobacz także
Komentarze

comments powered by Disqus

Stats

Zarejestrowanych użytkowników: 21567
Użytkowników on-line: 0
Gości on-line: 1

Newsletter

Jeśli chcesz być informowany o nowościach w serwisie
podaj swój e-mail:

Facebook

0.59409999847412 s