Aktualności

Tak może wyglądać wnętrze Audi za 10 lat!


Autor: Krystian Kaleta | Dodano: 2014-03-14 | Komentarzy:

Poniższy film w pierwszej chwili może wydać się Wam science fiction, ale Audi przekonuje, że tak mogą wyglądać wnętrza aut już za dekadę.

Niedawno pisaliśmy o najnowszej, trzeciej generacji modelu TT, w którego wnętrzu umieszczono kilka niespotykanych jak do tej pory elektronicznych gadżetów (zobacz news klik). Audi postanowiło zastąpić prędkościomierz oraz obrotomierz 12,3-calowym wyświetlaczem TFT, który służy również jako ekran do obsługi ulepszonego systemu MMI. Ciekawym rozwiązaniem są również nawiewy klimatyzacji, na których znajdują się pokrętła do regulowania temperatury. Auto w zaprezentowanej na salonie w Genewie formie (zobacz klik) wkrótce wejdzie do sprzedaży. Marka z Ingolstadt postanowiła wybiec jeszcze dalej w przyszłość...

audi_kokpit_2025_2.jpg

Trend cyfryzacji kokpitów samochodowych z każdym rokiem będzie się nasilał. W wielu obecnych modelach zamiast analogowych zegarów mamy wyświetlacze, a w miejscu standardowych pokręteł montowane są dotykowe ekrany. Elektronika w pojazdach odgrywa coraz większą rolę. Zobaczcie wizję Audi na auto przyszłości, które być może poprowadzimy już za 10 lat.
Oceń...Ocena: 4/5 (1 głosów)


Zobacz także
Komentarze

comments powered by Disqus

Stats

Zarejestrowanych użytkowników: 21567
Użytkowników on-line: 0
Gości on-line: 1

Newsletter

Jeśli chcesz być informowany o nowościach w serwisie
podaj swój e-mail:

Facebook

1.0655720233917 s