Aktualności

Toyota AE86 driftuje na autostradzie w godzinach szczytu


Autor: Piotr Myśków | Dodano: 2015-03-31 | Komentarzy:

Uliczne kamikaze Toyotą AE86 w Melbourne.

Czegoś podobnego Australia jeszcze nie widziała. W godzinach szczytu dwóch kierowców importowanych samochodów - rzadkiej Toyoty AE86 i Nissana Silvii S13 wyjechało na autostradę, aby dać popis swoich umiejętności, równocześnie narażając innych użytkowników ruchu na spore niebezpieczeństwo. Akcja uwieczniona na wideo-rejestratorze przez zawodowego kierowcę ciężarówki miała miejsce na słynnym moście nad rzeką Yarra. Po opublikowaniu materiału w sieci sprawą zainteresowała się policja, która obecnie prowadzi poszukiwania kierowców, którzy dopuścili się ryzykownych "stuntów". Zadanie jest o tyle trudne, ponieważ na filmie samochody poruszają się bez tablic rejestracyjnych.

Screen_Shot_2015_03_30_at_8.55.39_am.png

Co ciekawe, kamery przemysłowe umieszczone na tym odcinku autostrady tylko monitorują przepływ ruchu, nie tworzą kopii zapasowej na dysk.

sfx_lolz.jpg

Kilka dni temu na zamkniętej grupie dyskusyjnej na portalu społecznościowym facebook.com pojawiło się ogłoszenie sprzedaży Silvii S13 oraz AE86. Takim sposobem, poszukiwani kierowcy zamierzają ukryć się przed medialnym radarem. Od czasu publikacji ogłoszenia słuch po nich zaginął.Oceń...Ocena: 3/5 (2 głosów)


Zobacz także
Komentarze

comments powered by Disqus

Stats

Zarejestrowanych użytkowników: 21567
Użytkowników on-line: 0
Gości on-line: 1

Newsletter

Jeśli chcesz być informowany o nowościach w serwisie
podaj swój e-mail:

Facebook

0.53774905204773 s