Aktualności

USA: 160+ km/h w dużym ruchu kradzionym motocyklem


Autor: Piotr Myśków | Dodano: 2014-02-19 | Komentarzy:

Alberto Rodriquez nagrał swój wyczyn sportową kamerką i opublikował go w sieci pod prowokacyjnym tytułem "złap mnie jeśli potrafisz". Na materiał natknął się departament policji w San Antonio, który określił jazdę z prędkością 160+ km/h w dużym ruchu za skrajnie nieodpowiedzialną. Do tragicznego wypadku na szczęście nie doszło, ale sami musicie przyznać, że niewiele brakowało... Motocyklista miał na pewno większe szczęście niż ten kierowca Mercedesa - kilkadziesiąt wykroczeń, prędkości dochodzące do 225 km/h i ...uderzenie w barierę - taką kompilację trudno przebić. (zobacz co się stało klik)

Kiedy mundurowi próbowali ustalić tożsamość sprawcy publicznego stunt'u, ku ogólnego zdziwieniu mężczyznę powiązano z serią kradzieży motocykli, która miała miejsce na przestrzeni ostatnich miesięcy! Mimo, że na filmie nie można rozpoznać dokładnego modelu jednośladu, policja w 100% odrobiła zadanie domowe i wszystkie potrzebne dane uzyskała na podstawie nagrań z monitoringu oraz zeznań naocznych świadków. 26-letni Alberto Rodriquez został aresztowany w ubiegły poniedziałek. Oczywiście i w tym przypadku nie obyło się bez małego pościgu. Kiedy funkcjonariusze wkroczyli na posesję podejrzanego, ten desperacko próbował uciec tylnymi drzwiami... Próbę ucieczki w porę zażegnano. 

622x350.jpg

W garażu Alberto Rodriquez znaleziono skradziony motocykl. Jak się okazało - niestety nie był to egzemplarz, na którym jechał podczas kręcenia filmu. Zgodnie z informacjami uzyskanymi od szefa policji - Williama McManusa, mężczyzna już wcześniej był karany i obecnie oczekuje na wyrok sądu. Oryginalny materiał wideo. 


via mysanantonio.comOceń...Ocena: 0/5 ( głosów)


Zobacz także
Komentarze

comments powered by Disqus

Stats

Zarejestrowanych użytkowników: 21567
Użytkowników on-line: 0
Gości on-line: 1

Newsletter

Jeśli chcesz być informowany o nowościach w serwisie
podaj swój e-mail:

Facebook

0.60680818557739 s