Aktualności

Uwaga na żółte Partnery GITD!


Autor: Krystian Kaleta | Dodano: 2013-04-11 | Komentarzy:

Inspektorzy Transportu Drogowego, chcąc zrealizować plan finansowy ustalony na początku roku budżetowego, który zakłada wpływy z tytułu mandatów w wysokości 1,5 mld złotych, szukają nowych metod na karanie kierowców. Kiedyś fotoradary ukrywano w krzakach, czy śmietnikach, dziś montuje się je w samochodach technicznych GITD.

gitd_4.jpg

Kierowca widząc żółtego Peugeot Partnera z napisem bocznym "nadzór techniczny GITD" oraz pomarańczowym kogutem na dachu spodziewa się, że służba wymienia oświetlenie, barierę energochłonną, albo łata dziurę w drodze. Nic bardziej mylnego, samochody te to mobilne fotoradary ITD. To kolejna broń na kierowców z ciężką prawą stopą. Inspekcja jest w posiadaniu siedmiu zółtych Partnerów, które wyposażone są dokładnie w te same radary, co nieoznakowane Fordy (klik). Bądźcie czujni! Oto tablice rejestracyjne czterech spośród siedmiu samochodów "technicznych" ITD:

WE 206EC
WE 214EC
WE 215EC
WE 216EC

[Foto: youtube]


Zobacz także:

Fiat 500 z silnikiem od Lambo V12...............Zdjęcia do Need for Speed rozpoczęte.................. Elanor z 60 sekund na sprzedaż.......

fi_maly.jpg need_maly.jpg el.jpg


Galeria zdjęć
Oceń...Ocena: 5/5 (2 głosów)


Zobacz także
Komentarze

comments powered by Disqus

Stats

Zarejestrowanych użytkowników: 21567
Użytkowników on-line: 0
Gości on-line: 1

Newsletter

Jeśli chcesz być informowany o nowościach w serwisie
podaj swój e-mail:

Facebook

1.4208469390869 s