Aktualności

Verva Street Racing już 18 czerwca


Autor: Krystian Kaleta | Dodano: 2011-05-18 | Komentarzy:

Pierwsza edycja Verva Street Racing odbyła się w sierpniu zeszłego roku i zgromadziła wzdłuż trasy toru w okolicach Placu Teatralnego i Placu Piłsudskiego około 75 tysięcy osób. Producent paliw Verva, zadowolony z zeszłorocznej imprezy, postanowił zorganizować kolejną edycję. Już 18 czerwca Warszawa ponownie zamieni się w centrum polskiego motosportu.

verva 4.JPG

Po ulicznym torze, zbudowany wzdłuż ulic Senatorskiej, Wierzbowej i Focha, będą poruszały się samochody z prestiżowych serii wyścigowych - DTM, Formuła 3, Le Mans Series, czy Porsche Supercup. Oprócz rywalizacji kierowców organizator przygotował wiele innych atrakcji. Zobaczymy m.in. pokazy driftingu, freestyle'u motocrossowego, stunt motocyklowy oraz przejazdy luksusowych i niezwykle szybkich aut.

W tym roku zmodyfikowaliśmy nie tylko długość trasy. Pracowaliśmy też nad udoskonaleniem scenariusza i programu imprezy w taki sposób, aby publiczność miała możliwość jak najczęstszego kontaktu z samochodami, które naprawdę rzadko można obejrzeć w Polsce na żywo. Tor został skrócony, pozostając jednocześnie w ścisłym centrum Warszawy – w okolicach placu Teatralnego.  - mówi Leszek Kurnicki, Dyrektor Wykonawczy ds. Marketingu PKN ORLEN.

Wstęp na imprezę, tak jak w zeszłym roku, będzie bezpłatny. Bilety w cenie 69 zł będą obowiązywać jedynie na Pit Party, gdzie w parku maszyn będzie można przyjrzeć się sportowym autom. Bilet ten zagwarantuje również miejsce na trybunach umieszczonych na najciekawszych odcinakach toru. Wejściówki do kupienia są na stronie internetowej www.eventim.pl  oraz na wybranych stacjach Orlen.

Foto: vervastreetracing.pl


Galeria zdjęć
Oceń...Ocena: 5/5 (2 głosów)


Zobacz także
Komentarze

comments powered by Disqus

Stats

Zarejestrowanych użytkowników: 21567
Użytkowników on-line: 0
Gości on-line: 1

Newsletter

Jeśli chcesz być informowany o nowościach w serwisie
podaj swój e-mail:

Facebook

0.64322090148926 s