Aktualności

Volvo po roku czasu zdecydowało się na ujawnienie czasu S60 Polestar na Nurburgringu


Autor: Jey Wild | Dodano: 2017-05-27 | Komentarzy:

Większość producentów testuje swoje auta na Nurburgringu o czym zresztą bardzo często tutaj piszemy. W szczególności dla sportowych aut bardzo ważne jest, aby wykonać szybkie kółko w zielonym piekle. Volvo S60 Polestar, nie jest już najnowszą konstrukcją, ale jego czasu trochę brakowało, aby mógł pokazać jak wygląda na tle konkurencji. Okazuje się, że Volvo dokonało pomiarów tego auta i to już przeszło rok temu, tylko nie widziało potrzeby chwalenia się czasami. Po roku czasu jednak PR-owcy doszli do wniosku, że warto zaprezentować te wyniki. 

volvo_polestar_record_5.jpg

Faktycznie patrząc na czas jaki udało się uzyskać 7:51.110, wstydu nie ma. Jest to czas lepszy od takich aut jak Mclaren Mercedes SLR czy Lamborghini Gallardo LP560-4. Faktycznie są to nieco starsze konstrukcje, jednak czas jest lepszy nawet od BMW M4. Co prawda Polestar musiał ustąpić pierwszeństwa Alfa Romeo Gulii QV, jednak jest ona zdecydowanie mocniejsza. Nie ma co zwlekać rok czasu z takimi informacjami. Następnym razem szwedzka marka zdecydowanie wcześniej powinna ujawniać osiągnięcia swoich aut.  

v5AktkqTURBXy9jN2YyMGUzMWRjNzQ1YjBlMDhkNmQ4YmM3ODAzMjAwYy5qcGVnkpUDAADNB6fNBE2TBc0DDM0Bwg.jpgOceń...Ocena: 4/5 (1 głosów)


Zobacz także
Komentarze

comments powered by Disqus

Stats

Zarejestrowanych użytkowników: 21567
Użytkowników on-line: 0
Gości on-line: 1

Newsletter

Jeśli chcesz być informowany o nowościach w serwisie
podaj swój e-mail:

Facebook

0.51053690910339 s