Aktualności

Wrak Ferrari F12 Berlinetta na sprzedaż


Autor: Krystian Kaleta | Dodano: 2015-08-03 | Komentarzy:

740-konne Ferrari F12 Berlinetta z 6,3-litrowym silnikiem V12 kosztuje około 350 tysięcy euro za fabrycznie nowy egzemplarz. To mnóstwo pieniędzy, ale można próbować kupić takie auto z rynku wtórnego, aby nieco zaoszczędzić. W skrajnym przypadku można pokusić się o zakup samochodu powypadkowego, ale tego ogłoszenia raczej nie zaliczylibyśmy do okazji życia.

Jak widać na fotografiach z serwisu mobile.de (klik), Ferrari doznało mocnego spotkania z bliżej nieokreślonym przedmiotem. Taki los spotkał sztukę z 2013 roku o przebiegu zaledwie 15 tysięcy kilometrów. Niemniej jednak cena wynosząca 77 tysięcy euro to sporo za dużo jak za auto niezdatne do poruszania się. Kawałek dachu wycięty został prawdopodobnie na skutek akcji ratowniczej mającej na celu wydostanie ludzi z kabiny. Poprawne działanie układu napędowego jest raczej wątpliwe...

ferrari_f12_berlinetta_wrak_10.jpg

ferrari_f12_berlinetta_wrak_7.jpg

ferrari_f12_berlinetta_wrak_5.jpg

Naruszona konstrukcja nadwozia uniemożliwia właściwą naprawę, no chyba że wrak trafi do jednego z polskich specjalistów w swoim fachu (oby nie!). Zobaczcie warsztat w miejscowości Szaflary, który oferuje "blacharstwo-lakiernictwo w aluminium" (zobacz klik).


Galeria zdjęćZobacz takżeOceń...Ocena: 0/5 ( głosów)


Zobacz także
Komentarze

comments powered by Disqus

Stats

Zarejestrowanych użytkowników: 21553
Użytkowników on-line: 0
Gości on-line: 95

Newsletter

Jeśli chcesz być informowany o nowościach w serwisie
podaj swój e-mail:

Facebook

0.55590605735779 s