Aktualności

Wyciekły zdjęcia nowego Pagani


Autor: Kuba Brzeziński | Dodano: 2011-01-26 | Komentarzy:

Media motoryzacyjne zostały zelektryzowane informacją o wycieku zdjęć nowego Pagani C9. Niestety jednak fotki nie zostały pokazane w standardowej postaci elektronicznej, a jako skany stron z gazety. Sytuacja jest dosyć zawiła, więc zaraz ją szczegółowo wyjaśnimy…

Zdjęcia włoskiego supersamochodu, które możecie oglądać w treści artykułu i pod nim, mają pochodzić z hiszpańskiego wydania magazynu „Car”. Nie jest to jednak wydanie, które można spotkać w kioskach, a numer zaplanowany na miesiąc luty. Wtedy gazeta jako jedna z pierwszych miała pokazać Pagani w pełnej krasie i przekazać pewną dawkę informacji na jego temat. Niestety jednak chytry plan redakcji nie powiódł się. Któryś z pracowników wydawnictwa zeskanował kilka stron lutowego magazynu, a następnie puścił je w świat.

Pagani_3.jpg


Nieszczęście jednego może się jednak okazać szczęściem drugiego. Dzięki wyciekowi możemy dokładnie obejrzeć zbliżającego się do premiery C9. Mimo iż kształt nowego coupe może łudząco przypominać Zondę, auta mają całkowicie różne akcenty stylistyczne. Inaczej wygląda przednia maska, zderzaki, lampy oraz tył samochodu. C9 jest znacznie bardziej opływowy oraz otrzymał światła LED do jazdy dziennej.

Pagani_4.jpg


Hiszpański magazyn potwierdza także informacje na temat bardzo małej serii egzemplarzy oraz ceny coupe. Produkcja nowego Pagani nie przekroczy ilości 20 sztuk. Za każdą z nich producent policzy sobie minimum milion dolarów. Ponadto po podpisach pod zdjęciami na stronach „Car” wnioskować można, że prawdopodobne jest zastąpienie oznaczenia C9 nazwą Huayra.

Foto: Carscoop


Galeria zdjęćZobacz takżeOceń...Ocena: 0/5 ( głosów)


Zobacz także
Komentarze

comments powered by Disqus

Stats

Zarejestrowanych użytkowników: 21409
Użytkowników on-line: 0
Gości on-line: 255

Newsletter

Jeśli chcesz być informowany o nowościach w serwisie
podaj swój e-mail:

Facebook

0.52616500854492 s