Giełda tuningowanych aut


Honda Crx 1 gen Supercharger 350 KM TYPE-R

Cena: 62000 PLN

Lancer Evolution VII 350hp

Cena: 55000 PLN

Mercedes SLK 350 280KM

Cena: 64000 PLN
Najnowsze polskie projekty

Golf VR6T 500+ Compsport
W przerwie międzyświątecznej nasz znajomy fotograf -...
2800 cm3
500+ KM
590 Nm
unknown sek
unknown km/h
awd
Honda Civic Type-R Tajpa
Kilka dni temu, po poście ze zmodyfikowanym Scionem...
2000 cm3
400 KM
540 Nm
bd sek
270+ km/h
FWD


Aktualności

Wyciekły zdjęcia nowego Pagani


Autor: Kuba Brzeziński | Dodano: 2011-01-26 | Komentarzy:

Media motoryzacyjne zostały zelektryzowane informacją o wycieku zdjęć nowego Pagani C9. Niestety jednak fotki nie zostały pokazane w standardowej postaci elektronicznej, a jako skany stron z gazety. Sytuacja jest dosyć zawiła, więc zaraz ją szczegółowo wyjaśnimy…

Zdjęcia włoskiego supersamochodu, które możecie oglądać w treści artykułu i pod nim, mają pochodzić z hiszpańskiego wydania magazynu „Car”. Nie jest to jednak wydanie, które można spotkać w kioskach, a numer zaplanowany na miesiąc luty. Wtedy gazeta jako jedna z pierwszych miała pokazać Pagani w pełnej krasie i przekazać pewną dawkę informacji na jego temat. Niestety jednak chytry plan redakcji nie powiódł się. Któryś z pracowników wydawnictwa zeskanował kilka stron lutowego magazynu, a następnie puścił je w świat.

Pagani_3.jpg


Nieszczęście jednego może się jednak okazać szczęściem drugiego. Dzięki wyciekowi możemy dokładnie obejrzeć zbliżającego się do premiery C9. Mimo iż kształt nowego coupe może łudząco przypominać Zondę, auta mają całkowicie różne akcenty stylistyczne. Inaczej wygląda przednia maska, zderzaki, lampy oraz tył samochodu. C9 jest znacznie bardziej opływowy oraz otrzymał światła LED do jazdy dziennej.

Pagani_4.jpg


Hiszpański magazyn potwierdza także informacje na temat bardzo małej serii egzemplarzy oraz ceny coupe. Produkcja nowego Pagani nie przekroczy ilości 20 sztuk. Za każdą z nich producent policzy sobie minimum milion dolarów. Ponadto po podpisach pod zdjęciami na stronach „Car” wnioskować można, że prawdopodobne jest zastąpienie oznaczenia C9 nazwą Huayra.

Foto: Carscoop


Galeria zdjęćZobacz takżeOceń...Ocena: 0/5 ( głosów)


Zobacz także
Komentarze

comments powered by Disqus

Stats

Zarejestrowanych użytkowników: 21553
Użytkowników on-line: 0
Gości on-line: 126

Newsletter

Jeśli chcesz być informowany o nowościach w serwisie
podaj swój e-mail:

Facebook

1.1422140598297 s