Aktualności

Za kulisami filmu NFS - samochody ekipy filmowej


Autor: Piotr Myśków | Dodano: 2014-01-27 | Komentarzy:

Zaplanowana na marzec tego roku premiera filmu Need for Speed zbliża się coraz większymi krokami. W ekranizacji podobnie jak w grze, nie zabraknie najlepszej obsady supersamochodów, widowiskowych policyjnych pościgów oraz serii spektakularnych kraks.

Wyścigi bez blue box'ów i studyjnie nagrywanego dźwięku.
W najnowszym materiale wideo, przedstawiającym kulisy powstawania produkcji, twórcy zaprezentowali sprzęt, z którego korzystali podczas realizacji zdjęć do filmu. Arsenał składa się m.in. na imponujący wachlarz kamer oraz samochodów, których zadaniem było nadążenie za głównymi bohaterami i umożliwienie nakręcenia jak najlepszych ujęć. 
Wśród maszyn, które towarzyszyły ekipie w trzynastu różnych lokalizacjach na terenie Stanów Zjednoczonych znalazły się takie pojazdy jak: Mercedes ML55 aka. russia arm, Ferrari 458 Italia, wyposażone w specjalny stelaż oraz jedyny w swoim rodzaju Ford Mustang GT.

top1.JPG

Nowoczesny „muscle car” zanim wyjechał na drogę, przeszedł szereg modyfikacji, usprawniających potencjał 5.0-litrowej jednostki V8. Prócz standardowych zabiegów, takich jak nowe oprogramowanie sterownika wtrysku, modyfikacja układu wydechowego, czy instalacja wydajniejszych hamulców, największą zmianą był montaż sprężarki mechanicznej, która podniosła moc silnika do pułapu 625 KM! 

Premiera filmu Need For Speed  już 14 marca 2014 roku.  



Oceń...



Ocena: 0/5 ( głosów)


Zobacz także




Komentarze

comments powered by Disqus

Stats

Zarejestrowanych użytkowników: 21567
Użytkowników on-line: 0
Gości on-line: 5

Newsletter

Jeśli chcesz być informowany o nowościach w serwisie
podaj swój e-mail:

Facebook

0.46972608566284 s