Giełda tuningowanych aut


Aktualności

Zbliżenie na W Motors Lykan Hypersport


Autor: Dawid Potulski | Dodano: 2014-04-23 | Komentarzy:

Są takie auta, przy których Lamborghini jest jedynie sportowym Volkswagenem. Kosztujące bajońskie sumy pojazdy powstają w niewielkich warsztatach w ilości kilku egzemplarzy. Jednym z nich jest Lykan Hypersport.

W Motors  zademonstrowało swój twór w ubiegłym roku na targach w Katarze. Nie można było wymarzyć sobie lepszego miejsca na premierę takiej konstrukcji. Szejkowie naftowi uwielbiają takie zabawki. Przy cenie prawie 2,5 mln EUR prawdopodobnie mogą oni być jedynymi odbiorcami Hypersporta. 

Lykan.jpg

Za napęd odpowiada tutaj umiejscowiony centralnie silnik typu boxer o pojemności 3,7 litra. Przy współudziale 2 turbosprężarek generuje on zadowalające 770 KM. Wskazówka na prędkościomierzu podnosi się szybciej niż stany kont bankowych potencjalnych kupców tego auta, dobijając do 100 po niecałych 3 sekundach, i zatrzymując się dopiero przy wartości 386km/h. Wszystkich, którzy liczą ile razy musieliby się urodzić, aby było ich stać na to auto, musimy uświadomić, iż powstało jedynie 7 sztuk tego auta. Dzięki poniższemu filmowi możecie zaspokoić swoją ciekawość, jak brzmi to auto.Zobacz takżeOceń...Ocena: 5/5 (1 głosów)

Tagi
Zobacz także
Komentarze

comments powered by Disqus

Stats

Zarejestrowanych użytkowników: 21567
Użytkowników on-line: 0
Gości on-line: 1

Newsletter

Jeśli chcesz być informowany o nowościach w serwisie
podaj swój e-mail:

Facebook

6.9658858776093 s