Aktualności

Zestaw za milion - Lambo + łódź


Autor: Dawid Potulski | Dodano: 2014-08-23 | Komentarzy:

Auta pokroju Lamborghini Aventadora oprócz bardzo szybkiego pokonywania kolejnych kilometrów po gładkich autostradach świetnie nadają się również do zadawania szyku w nadmorskich kurortach. Jednak gdy bulwar się skończy, nie musimy wychodzić ze swej roli playboya-milionera mając stylistycznie dopasowaną do auta łódź.

Ten niezwykły duet Lamborghini i ogromnej motorówki powstał na zlecenie niejakiego Bretta Davida. Życie jednak pokazuje że nawet najciekawsze zabawki z czasem się nudzą, stąd obie maszyny zostały wystawione na sprzedaż.

lambo_z___odzi___3.jpg

Łódź to 39S Cuddy. Wykończona tytanowym matem wnętrze ma wykonane z czerwonej skóry z dodatkami z włókna węglowego. Cała kabina usiana jest wręcz głośnikami sygnowanymi logo JL Audio. To co najważniejsze w tej parze, czyli moc, w przypadku statku wodnego generowana jest z aż 4 silników Mercury Verado 300. Łącznie produkują one 1200 KM.

lambo_z___odzi___6.jpg

Tak zgranego duetu nie powinno się rozdzielać. Stąd salon Prestige Imports który odpowiada za ich sprzedaż wystawił te dwie maszyny za łączną sumę okrągłego miliona USD.


Galeria zdjęć
Oceń...Ocena: 5/5 (1 głosów)


Zobacz także
Komentarze

comments powered by Disqus

Stats

Zarejestrowanych użytkowników: 21567
Użytkowników on-line: 0
Gości on-line: 1

Newsletter

Jeśli chcesz być informowany o nowościach w serwisie
podaj swój e-mail:

Facebook

0.51673316955566 s