Giełda tuningowanych aut


Aktualności

Zmiany u Lotusa


Autor: Kuba Brzeziński | Dodano: 2011-01-11 | Komentarzy:

Świat motoryzacyjny długo nie zapomni zeszłorocznych Targów Motoryzacyjnych w Paryżu w wykonaniu Lotusa. Brytyjska marka po kilku latach stagnacji zaprezentowała tak dużo konceptów, że dziennikarze do tej pory nie wyszli z podziwu. Pierwsze miarodajne zmiany mają się pojawić już w roku przyszłym. Tak przynajmniej można wnioskować ze słów szefa marki.

exige_1920x1371.jpg


Pan Dany Bahar w rozmowie z brytyjskim magazynem AutoCar powiedział, że przyszły rok będzie czasem dwóch premier. Po pierwsze odbędzie się prezentacja nowego modelu Exige. Coupe otrzyma całkowicie nowy wygląd, zmienione nastawy zawieszenia oraz inną jednostkę napędową. Ponieważ obecny Exige jest autem naprawdę wyjątkowym, nietrudno stwierdzić, że prezentacja następcy będzie ważnym wydarzeniem.

evora_1920X1371.jpg


Ponadto rok 2012 okaże się także czasem prezentacji odświeżonej Evory. Lifting ma objąć kabinę pasażerską i wprowadzić na rynek nową wersję. Wszystkie rozwiązania wewnątrz zostaną stworzone w biurze projektowym niemieckiego CSI. Firma odpowiada za wykreowanie kabin do takich aut, jak Audi R8, Mercedes SLS, czy Porsche Panamera. Raczej nie trzeba się zatem obawiać porażki. Jeżeli chodzi o nową wersję, to najprawdopodobniej Lotus wprowadzi na rynek jeszcze bardziej agresywny model S.

Foto: Lotus


Galeria zdjęćZobacz takżeOceń...Ocena: 5/5 (2 głosów)


Zobacz także
Komentarze

comments powered by Disqus

Stats

Zarejestrowanych użytkowników: 21567
Użytkowników on-line: 0
Gości on-line: 1

Newsletter

Jeśli chcesz być informowany o nowościach w serwisie
podaj swój e-mail:

Facebook

0.94391417503357 s