Aktualności

Zobacz jak przebiega proces oklejania Aventadora w złoty chrom


Autor: Jey Wild | Dodano: 2017-01-05 | Komentarzy:

Ostatnio w Polsce zaczęło się pojawiać, coraz więcej aut oklejonych foliami w kolorze złotego chromu. Mieliśmy już okazję zobaczyć zarówno Ferrari Californię, Mercedesa SLS, BMW M6 czy McLarena mp4-12c. Najnowszą realizacją jaka pojawiła się w kraju jest złoty Aventador, którego zdjęcia zaparkowanego na typowym polskim blokowisku szybko podbiły internet.


Chociaż jak się okazało w Nowy Rok, szczyt popularności tego lamborghini miał dopiero nadejść. Każdy z was pewnie już widział efektowny wypadek złotego Aventadora w centrum Warszawy (wideo możesz zobaczyć tutaj). Złoto przyciąga wzrok i uwagę, nie inaczej było w tym przypadku, a o drobnej kolizji która, gdyby nie efektowny samochód, w ogóle nie wzbudziłaby zainteresowania, mówiła cała Polska. Film ze zdarzenia pojawił się nawet na kilku zagranicznych portalach.

lamborghini_aventador_lp700_4_roadster_c370401012017194346_3.jpg

Oklejania samochodów wymaga precyzji i umiejętności, zwłaszcza przy użyciu foli takiej jak złoty chrom. Oklejania auta tego typu folią jest trudniejsze i bardziej kosztowne. Przede wszystkim ze względu na cenę samej folii oraz fakt że jest trudniejsza w oklejaniu. Trzeba się liczyć z wydatkiem ponad 20 tys złotych. Wszystko zależy od firmy jaką wybierzecie oraz auta, które zamierzacie okleić. Dla osób ciekawych jak wygląda proces oklejania taką folią mamy film prezentujący przebieg takiego procesu.


Zobacz takżeOceń...Ocena: 0/5 ( głosów)


Zobacz także
Komentarze

comments powered by Disqus

Stats

Zarejestrowanych użytkowników: 21488
Użytkowników on-line: 0
Gości on-line: 77

Newsletter

Jeśli chcesz być informowany o nowościach w serwisie
podaj swój e-mail:

Facebook

4.1790850162506 s