Popularne ogłoszenia


OgłoszeniaNajnowsze ogłoszenia


BMW M3 E46 343KM


Dodano: 2018-05-20| Oglądano: 10553
Cena: 60.499 PLN
Pojemność: 3200 cm3
Rocznik: 2001 r.

Przedmiotem sprzedaży jest piękna, niezawodna, bawarska sztuka w SERYJNEJ WERSJI Z KIEROWNICĄ PO LEWEJ STRONIE i MANUALNĄ SKRZYNIĄ BIEGÓW. Ten egzemplarz jest częścią większej kolekcji klasycznych BMW, między innymi M5 e34, 840 Ci, 635 csi. Kolor Schwarzblau (ciemy granat) to obok estoril blue najbardziej kultowy lakier w M3 e46. 

Auto wyjątkowe - zadbane, szanowane, użytkowane przed dojrzałego pasjonata, z potwierdzoną historią każdej naprawy od momentu wyjazdu z salonu do dnia dzisiejszego. Faktury i wydruki potwierdzające naprawy i serwisy. W ostatnim czasie wymienione m.in. sprzęgło (koszt ponad 10 tyś złotych) i alternator (2 tyś złotych). Wszystko potwierdzone. Do tego oczywiście książki, instrukcje, etc. w oryginalnym pokrowcu.

Bardzo dobre wyposażenie m.in. klima, szyberdach, skórzane elektryczne fotele, wysokiej klasy sprzęt audio. Wszystko działające i w oryginale (bez zbędnych modów, ani tuningów). Specyficznym smaczkiem jest oprogramowanie zdejmujące "kaganiec" przy 250 km/h wgrane jeszcze na gwarancji w salonie BMW.

Auto z najlepszą bezawaryjną skrzynią manualną, która w przeciwieństwie do SMG nie sprawia żadnych problemów (chodzi płynnie, daje mnóstwo frajdy). 
Kierownica po lewej stronie, nie jest to Anglik, nie ma mowy o żadnej przekładce. Samochód został sprowadzony z Kalifornii. Kupiony osobiście i bezpośrednio od właściciela, bez żadnych uszkodzeń, na co mam dowody w postaci zdjęć z USA, w porcie podczas załadunku i rozładunku, a także całkowicie po przyjeździe do Polski. Wszystko oczywiście przekażę nabywcy.

Podany przebieg jest w milach i jest przede wszystkim prawdziwy. Dużo? Może i dużo, ale wszystko potwierdzone, a na auto nigdy nie były żałowane pieniądze. Nie ma mowy o żadnej ściemie. Zużycie auta i jego stan jest lepszy niż niejednego egzemplarza ze 100 tyś km na liczniku. Rzeczą jasną jest to, że znajdziecie sztuki może i tańsze i z niskimi niczym (poza słowem sprzedającego:) niepotwierdzonymi przebiegami, też po wielkich dzwonach, przeszczepach i z kręconymi licznikami. Może też po przekładkach kierownic prawo-lewo. A nawet jeśli ktoś chce mieć niższy przebieg - po zakupie zawsze może sobie "skorygować" wedle własnego uznania. Na Olx jest wielu chętnych do zrobienia takiej usługi za małą kwotę. Ale to już bez mojego udziału.

Dzwoń, przyjedź, obejrzyj, negocjuj, a gwarantuje, że odjedziesz tą piękną sztuką do domu. Auto ma: ,,Clean Title" (potwierdzenie bezwypadkowości), akcyza oraz inne formalności są opłacone, więc jest gotowe do rejestracji. Chcesz wjechać na stacje kontroli pojazdów? Jak najbardziej się na to zgadzam, bo absolutnie nie mam nic do ukrycia. Zachęcam do kupna!

tel.kom. 570 227 400

Fotografie:Stats

Zarejestrowanych użytkowników: 21567
Użytkowników on-line: 0
Gości on-line: 1

Newsletter

Jeśli chcesz być informowany o nowościach w serwisie
podaj swój e-mail:

Facebook

0.41182804107666 s