OgłoszeniaNajnowsze ogłoszenia


Mazda MX-5 Miata NB


Dodano: 2016-05-23| Oglądano: 8729
Cena: 19.999 PLN
Pojemność: 1598 cm3
Rocznik: 1998 r.

Czas iść dalej, realizować marzenia i małymi kroczkami dążyć do celu .
Biorąc pod uwagę tę myśl, jestem zmuszony sprzedać ten piękny, zadbany, delikatnie mruczący na wyższych obrotach drogowy gokart. Jazda nim sprawia ogromną frajdę - czujesz każdą reakcję samochodu na sobie, jak by był częścią Ciebie.
Zbliżają się piękne, słoneczne, wakacyjne dni, które mógłbym spędzać jeżdżąc bez dachu w przeciwsłonecznych okularach i wiatrem we włosach. Niestety ( albo i stety ) jest to również najlepszy okres, żeby przyszły właściciel mógł zakochać się w tym samochodzie, stąd moja decyzja o sprzedaży.

Przyjechała z Niemiec w roku 2013 ( przebieg 143tys. ). Z informacji, które otrzymałem była tam używana typowo weekendwo. Tak- to samochód, którym można się delektować .
Obecny przebieg to około 160000 km, jednak nie obiecuję, że nie będzie się różnił minimalnie, gdy przyjedziesz na jazdę próbną. Nie jestem w stanie odmówić sobie krótkich przejażdżek w wolnych chwilach ( na dodatek z myślą, że niedługo się z Nią pożegnam )

Stan widać dość dokładnie na zdjęciach. Zostało w Nią włożone naprawdę dużo serca, pieniędzy i pracy, o czym będziesz się mógł/mogła przekonać jak tylko zobaczysz samochód na żywo .

Jako, że Miata słynie z szybkości w zakrętach, idealnego rozkładu masy i świetnego prowadzenia, zasłużyła również na parę smaczków, by wizualnie stała się ,, szybka' . Nie, aspekty dźwiękowe nie zostały pominięte,

Z modyfikacji :

Układ wydechowy - Cobra Sport Race Type ( koszt takiego wydechu to około 2000 PLN)
Układ dolotowy - został zamontowany filtr stożkowy Simota, cieszący się pozytywnymi opiniami

Felgi - Japan Racing JR-3 16X8, ET25
Opony - Toyo T1R w stanie idealnym

Wnętrze
- oklejone elementy tunelu
- kierownica RRS 350/65mm (koszt około 350 PLN)
-naba/quickrelease D1Spec ( koszt około 200 PLN)
-fotel kierowcy Bride K109 LowMax ( koszt około 700 PLN)
-fotel pasażera Corbeau Boss( koszt około 2000PLN)
-pasy czteropunktowe OMP 3M 3'/2' dla kierowcy ( koszt około 350 PLN)
-rollbar YapaRacing( koszt okoł 1000 PLN)
-radio JVC KD-R443( kosztu około 300 PLN)

Z aspektów wizualnych - została zamontowana dokładka zderzaka przedniego, splittery boczne zderzaka tylnego wycięte na maszynie CNC, pomalowane są inserty przednich lamp oraz został wymieniony dach na materiałowy w pięknym - zielonym, pasującym do nadwozia, kolorze .

To jednak nie wszystko ! Latem Mazda została zabezpieczona antykorozyjnie, a wszelkie ogniska / elementy z nalotem rdzy zostały wymienione. Posiadam do wglądu zdjęcia z przeprowadzonych prac do wglądu na miejscu. Zapraszam więc z czujnikiem powłoki lakierniczej. Taka usługa kosztowała ~ 4000 PLN.

Samochód miał zrobioną ,, sesję zdjęciową', dlatego dla zainteresowanych jestem w stanie wysłać wiele zdjęć o lepszej jakości .

Preferuję kontakt telefoniczny, jednak proszę o wiadomości SMS - oddzwonię .

Zapraszam.

kontakt: 609 776 188 


Fotografie:Stats

Zarejestrowanych użytkowników: 21102
Użytkowników on-line: 0
Gości on-line: 118

Newsletter

Jeśli chcesz być informowany o nowościach w serwisie
podaj swój e-mail:

Facebook

1.0198390483856 s